ÜRÜN TEDARİKİ

By Vita, kurulduğu andan itibaren, vizyoner ve kalite öncelikli hizmet anlayışı ile sektöründe hızla üst sıraya tırmanmayı başarmıştır.

Şirketimiz, Medikal, Dermokozmetik, İnşaat, Maden, Tekstil, Elektronik sektörlerinin yanı sıra çok çeşitli sektörlerden üretici ile alıcı arasındaki ticari ilişkiyi güven öncelikli olmak üzere inşa etmektedir. Çalışmaya karar vereceği firmalarda kaliteyi ve dengeli fiyat politikasını öncelikli tutan By Vita, , tüm iş ortakları ve satıcı ağı ile uzun süreli bir ticari ilişki içindedir.

Büyük bir titizlikle seçtiği iş ortaklarının kaliteli ürünlerini Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, Belçika, Hollanda, İsviçre, İsveç başta olmak üzere tüm Avrupa Ülkeleri, İngiltere, ABD, Pakistan, Rusya, Malezya, Vietnam, Çin, Libya, ve Afrika ülkelerine ihraç eden By Vita, çözümcü yaklaşımı ile iki tarafı da rahat ettirmektedir.

PAZAR ARAŞTIRMASI

By Vita, güvene dayalı hizmet anlayışını ve ‘kazan kazan’ felsefesiyle iş ortaklarının da güçlenmesine destek vermektedir. İş ortaklarının ürünlerini tüm dünyaya pazarlarken, onlar için en doğru Pazar araştırmasını yapan ve mevcut satış hacmini artırmaya yönelik tecrübeye dayalı tavsiyelerini paylaşan By Vita, isteyen müşterilerine detaylı bir rapor sunabilmektedir.

PAZARLAMA & SATIŞ

Doğru pazarlama ve satış için, tecrübesini araştırmaları ile birleştiren By Vita, iş ortaklarının tüm dünyadaki uygun alıcılara ulaşması için gerekli tüm desteği vermektedir.

Titizlikle yapılandırılan pazarlama hedeflerine yüksek oranda ulaşabilmek için, doğru Pazar ile doğru müşteriyi buluşturan By Vita,. Uyumlu işbirliği yeteneği ile tüm başarısını iş ortaklarıyla paylaşmaktadır.